• info@persepolistile.ir
  • 035-3199
چیدمان مجازی
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید

سوالات متداول

image

 

کلمات تخصصی

رکتیفای : فرایند سنگ زنی که در آن کاشی ها با خطای کمتر از 0.5 میلی متر تراش میخورند و این کار موجب می گردد تا بندکشی و استفاده از دوغاب به حداقل رسیده و به چیدمان نهایی کاشی زیبایی خاصی می بخشد.

 

پرسلان : کاشی پرسلان علاوه بر خاک رس در مواد اولیه شامل کائولینیت، سیلیس، فلدسپات و سایر اکسیدهای معدنی است که این مواد در کنار هم باعث دوام و مقاومت بالای پرسلان می شود. این مواد در کوره با دمای بسیار بالا پخت می شود و درنهایت یک ماده فوق العاده متراکم تولید می شود که به آن پرسلان می گویند. جذب آب بسیار پایین و مقاومت بالای این نوع کاشی موجب شده تا این تولیدات برای مکانهای شلوغ و پر رفت و آمد مانند فروشگاه ها ، سالن ها و ... مناسب باشند.

 

نصب کاشی

 

آیا می توان کاشی های کف را روی دیوار ، یا کاشی های دیوار را روی کف نصب کرد ؟ کاشی کف را می توان روی دیوار نصب کرد ولی برعکس آن امکان پذیر نیست اما بهتر است هر محصول را در کاربرد مناسب خودش استفاده نمایید.

 

آیا می‌توان کاشی‌ها را روی کاشی‌های قبلی نصب کرد؟ درحالت کلی جواب این پرسش مثبت است اما به شرط اینکه کاشی های قبلی مشکل نصب و خرابی نداشته باشند لازم بذکر است تغییر در ارتفاع ممکن است ما را مجبور به جابجایی در و کفی نماید.

 

imag

.Copyright 2024 All Right Reserved

  • انتخاب زبان