• info@persepolistile.ir
  • 035-3199
چیدمان مجازی
محصول مورد نظر خود را سرچ کنیدو سپس Enter را فشار دهید
image

بسمه تعالی فرم درخواست ارائه مدارک برای اخذ نمایندگی

تاریخ : 2024-05-28

مشتری گرامی با سلام لطفا پس از تکمیل فرم اطلاعاتی درخواستی ذیل , به همراه کپی شناسنامه , کارت ملی , پروانه کسب از طریق فکس 03532530061 به این دفتر ارسال گردد

سال

متر مربع( با ذکر ابعاد )

سوالات متداول

پاسخ به سوالاتی که معمولا هنگام خرید و یا نصب کاشی مطرح می شود

رکتیفای : فرایند سنگ زنی که در آن کاشی ها با خطای کمتر از 0.5 میلی متر تراش میخورند و این کار موجب می گردد تا بندکشی و استفاده از دوغاب به حداقل رسیده و به چیدمان نهایی کاشی زیبایی خاصی می بخشد.

پرسلان : کاشی پرسلان علاوه بر خاک رس در مواد اولیه شامل کائولینیت، سیلیس، فلدسپات و سایر اکسیدهای معدنی است که این مواد در کنار هم باعث دوام و مقاومت بالای پرسلان می شود. این مواد در کوره با دمای بسیار بالا پخت می شود و درنهایت یک ماده فوق العاده متراکم تولید می شود که به آن پرسلان می گویند. جذب آب بسیار پایین و مقاومت بالای این نوع کاشی موجب شده تا این تولیدات برای مکانهای شلوغ و پر رفت و آمد مانند فروشگاه ها ، سالن ها و ... مناسب باشند.

کاشی کف را می توان روی دیوار نصب کرد ولی برعکس آن امکان پذیر نیست اما بهتر است هر محصول را در کاربرد مناسب خودش استفاده نمایید.

درحالت کلی جواب این پرسش مثبت است اما به شرط اینکه کاشی های قبلی مشکل نصب و خرابی نداشته باشند لازم بذکر است تغییر در ارتفاع ممکن است ما را مجبور به جابجایی در و کفی نماید.

دانلود کاتالوگ

image
imag

.Copyright 2024 All Right Reserved

  • انتخاب زبان